PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9977}

Szkoła czarownic

The Craft
6,2 20 188
ocen
6,2 10 1 20188
5,2 5
ocen krytyków
Szkoła czarownic
powrót do forum filmu Szkoła czarownic

No i genialna Fairuza Balk. Zagrała taką świruskę i to tak wiarygodnie że aż ciarki przechodzą po plerach. To był 1996 rok... jak ten czas leci...

ocenił(a) film na 9
michal_mm1

Nom zgadzam się....bardzo mi się podobał lubię takie filmy a te takie trochę starsze są najlepsze( przynajmniej tak mi sie wydaje)

ocenił(a) film na 7
Jadzka

Mi sie też podobał,swietny super akcja z checia obejrzała sobie jeszcze raz.Pozdro!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
michal_mm1

A ja szczerze mówiąc drugi raz bym go nie obejrzała....ogólnie lubie filmy w tym klimacie(czary i magia), ale ten jak na mój gust(a o gustach się nie dyskutuje) był kiepski(niezaciekawa akcja)...i tak zawyżone 6\10

ocenił(a) film na 8
aska1_9

Mnie się podobał i dałem 8. Muzyka w filmie też spoko. Zwłaszcza megamroczny kawałek Portishead "Scorn" (ten ze skreczami jakby ktoś nie kojarzył).

michal_mm1

nie wiem dlaczego, ale mam do tego filmu jakiś sentyment ;P
osobiście mi się podoba =)

michal_mm1

A ja pamiętam jak dawno, dawno temu, ten film reklamowano na plakatach, a ja miałam zbyt mało lat, żeby na niego pójść... a tak strasznie chciałam, he he :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones