Neve Campbell

Neve Adrianne Campbell

7,7
9 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neve Campbell

Ja jej jako aktorki nie lubię.Wciąz robi te same mniny nie ważne czy gra smutną czy szczęsliwą.Tak dziwacznie mróży oczy i wykrzywia usta.Dla mnie jest to poważny mankament w jej aktorstwie.Zupełnie nie rozumiem jak można było ją obsadzić w "Krzyku".Taki fajny film a taka kiepska aktorka.Bez niej byłby o WIELE lepszy.Jeśli taką grę aktorską prezentuje całe młode pokolenie to....(trudno moje obawy ująć w słowa).Mam jedynie nadzieję, że ona i jej aktorsko podobni ludzie niedługo na stałe znikną z ekranów.

Nariel_ArYarrel

Ostatnio obejrzałem sobie cztery części "Krzyku" i w każdym najbardziej nie podobała mi się gra właśnie tej Neve, jest zaje*iście sztuczna. W czwartej części miałem nadzieję, że w końcu zginie, ale nie, jak zwykle musiała przeżyć. Czwórka najbardziej przypadła mi do gustu w porównaniu z poprzednikami, a pod koniec napawałem się scenami, gdzie podziurawiono ją nożem i leżała na podłodze.

Psychosis7

uśmiałem się czytając Twojego posta :)

Nariel_ArYarrel

Wybiła się, bo jest ciekawa, specyficzna, inna niż "naturalne blondynki" Hollywood

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones