Neve Campbell

Neve Adrianne Campbell

7,7
9 433 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neve Campbell

Bardzo mi sie z nią kojarzy. Obie równie piękne... :)

jowita_2

Coś ty... Jej Natasza nawet do pięt niedorasta, urodą i talentem.

użytkownik usunięty
jowita_2

nie obrażaj pięknej Neve:)

Natasza Urbańska podobna jest do kupy, Neve znacznie mniej :)

jowita_2

troche jej podobieństwa . ale to NEVE jest piękna A Z nATASZY na siłe sie robi jakis talent - a to przecież beztalencie ... a JÓZEFOWICZ próbuje jeszcze na tym kase zbijać...

pkuchnicki

A mnie się ona kojarzy z Selmą Blair
http://www.filmweb.pl/o5453/Selma+Blair
Zdjęcia trochę niepodobne, ale jak ją zobaczyłam w akcji, to mi się tak skojarzyły....

jowita_2

A mnie się ona kojarzy z panną Kwaśniewską (podobne oczy, wyraz twarzy i kolor włosów). A tak na serio, skończcie już ten bzdurny temat bo prowadzi on w ślepy zaułek!

jowita_2

Może i jest podobna do Nataszy z tą różnicą że Natasza jest ładniejsza od Neve Campbell.

nudecroft

Zdecydowanie Natasza jest ładniejsza i to o wiele - wreszcie jest ktoś, kto nie ujada tak samo jak pozostałe szpecjalisty od urody aktorek i ich talentu aktorskiego - pozdrawiam!

kkutz

Dobrze powiedziane, masz dobry gust tak samo jak ja, pozdrawiam serdecznie.

kkutz

Masz rację, pojawiło się tu kilka wpisów głupich ludzi którzy nie mają za grosz gustu i nie mają bladego pojęcia o kobiecej urodzie. Na szczęście jest tu paru mądrych ludzi czyli Ty i ja którzy mają dar widzenia. Pozdrawiam.

nudecroft

czy ty jestes taka tempa/tampy czy tylko udajesz ? to która jest ładniejsza jest kwestią gustu i kazdemu moze sie podobac inna xd

dawidtw

Nie obrażaj mnie głąbie jeden, gust w pewnych wypadkach i okolicznościach nie jest względny i można powiedzieć że ktoś ma dobry gust bądź kiepski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones