Twisted Metal (2023)
Twisted Metal: Sezon 1 Twisted Metal sezon 1, odcinek 1
odcinek Twisted Metal (2023)

Wludrv

28m
6,5 168
ocen
6,5 10 1 168
Twisted Metal
powrót do forum s1e1

Ja wytrzymałem może 5 minut zanim odrzuciły mnie gówniane efekty, humor i gra aktorska. Nie wiem czy zbyt pochopnie.

ocenił(a) serial na 7
zarek

Jestem po 3, uważam że rośnie poziom szczególnie postać Sweet Tooth’a przekonuje. Chociaż pewnie w zamyśle miało być ‚głupkowate’, jak to zazwyczaj komedie z 30 min odcinkami

matas2222

Będę wdzięczny za info gdzie można obejrzeć. Grałem x lat temu w pierwsze gry z cyklu i nostalgia chwyciła za gardło podczas oglądania trailera. Liczyłem, że ogłoszona zostanie premiera na SkyShowtime, no ale niestety

ocenił(a) serial na 7
assassin47

Póki co jedynie 'nielegalne' ścieżki, ale coś czytałem że na początku września na HBO max

ocenił(a) serial na 7
matas2222

tak, 4 września na hbomax wyląduje cały sezon.

PIOTREKPK19

Aha dopiero 4 września ;D Myślałem że od razu na HBO.

assassin47

Mam taktykę oglądania w 5 - 10-ciominutowych kawałkach. Dłużej się nie da. Może zmęczę kilka odcinków, żeby się przekonać czym się ludzie zachwycają. Kompletna papka

matas2222

Biorąc pod uwagę to co napisałeś, podszedłem drugi raz i faktycznie później jest znośnie. Nie jest to hit lata z radiem, ale nie jest też tak źle jak na początku pierwszego odcinka. Może nawet zmęczę wszystkie 10.

ocenił(a) serial na 9
zarek

Naprawdę jest coraz lepiej. Świetna zabawa jeśli ma się luźne podejście do tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones