Twisted Metal
powrót do forum 1 sezonu

Serial kradnie Sweet Tooth i jest to najlepsza postać w serialu. Kiedy tylko pojawia się na ekranie, od razu banan pojawiał się na mojej mordzie.
Mackie się stara, raz wychodzi mu to dobrze, raz słabo. Ogólnie momentami wygląda to sztucznie, podobnie jak efekty specjalne. Nie wiem, czy taki był zamiar, czy zabrakło zielonych papierów. Nie licząc scen z klaunem, jest kilka fajnych momentów, ale całość spokojnie by siadła jako 2- maks 2.5 godzinny film.
No i najważniejsze- całe zadanie mleczarza to test, który ma go wprowadzić do właściwego turnieju Calypso. Chciałbym więc zobaczyć drugi sezon, bo przy większym budżecie, moze wyjść z tego coś lepszego- co nie znaczy, że pierwszy jest zły. Jeśli tylko nie oczekujecie zbyt wiele.

PIOTREKPK19

Gdzie to właściwie obejrzeć?zniby na HBO. Ale ja mam HBO z canal plus, czyli na dekoderze. I mam wrażenie, żę to całkiem inna apka jest. Nie ma tego serialu w bazie. Ba czasami całego sezonu nie ma, a potem znowu się pojawia. Bez sensu. Wojownik 3 sezon już jest, ale na TV nie mogę oglądać.

ocenił(a) serial na 9
toyminator

Premiera w Polsce jest przewidziana dopiero na 6 września na HBO MAX

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PIOTREKPK19

Zgadzam się w 100% Sweet Tooth jest najlepszą postacią serialu. Gra ogólnie była arenowym shooterem z samochodami w którym chodziło o totalna rozpierduchę a fabuły było minimum. Myślę że serial oddał idę totalnej rozwałki z gry znakomicie. Gra była także przesiąknięta czarnym humorem ale była bardziej mroczna a postacie były z reguły mega niezrównoważone po różnych traumach co serial też stara się pokazać. Ogólnie powiedziałbym świetna adaptacja klimatu gry a sam serial to takie mocne 7 wskakujące na 10 za każdym razem kiedy pojawia się Sweet Tooth.

PIOTREKPK19

Nie znam gry. Serial niezły. Takie solidne, jednopopołudniowe 6. Rzeczywiście Sweet Tooth podniósł ocenę o 1 gwiazdkę, choć ogólnie fajna zbieranina.

ocenił(a) serial na 6
Woooo

O bracie, 20 lat temu twiated metal na PlayStation to był podstawowy tytuł :D

ocenił(a) serial na 8
P_r_e_d_a_t_o_r

29 lat temu wyszła pierwsza część ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones